Carp only frenetic a.l.t. boilies krill a kreveta 5 kg – 24 mm

Carp only frenetic a.l.t. boilies krill a kreveta 5 kg – 24 mm od renomovaného výrobce rybářských potřeb CARP ONLY za skvělou cenu 549 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Nástrahy > Boilies > Trvanlivé boilies. Značka CARP ONLY dává záruku vysoké kvality.

549 

Popis

Carp only frenetic a.l.t. boilies krill a kreveta 5 kg – 24 mm od známého výrobce CARP ONLY. Název Frenetic není nijak výstižný a jen charakterizuje název produktu, ale důležitější jsou za názvem právě ty tři písmenka A.L.T. = Attract Long-Term v překladu “dlouhodobě přitahovat/lákat”, a právě to je charakterizující pro tuto řadu. Čistě přírodní boilies postavené na přírodních moučkách (směs 4 různých mouček), přírodních aromatech a přírodních barvivech. Je ideální na masivní krmené kampaně a jeho další nespornou výhodou je, že funguje i jako chytací boilies s dlouhou dobou rozpadu. Příchuť: Krill a Kreveta Průměr: 16mm, 20mm, 24mm Balení: 5kg Carp only frenetic a.l.t. boilies krill a kreveta 5 kg – 24 mm za cenu 549.00 CZK vás nezklame. Pořiďte si levné rybářské potřeby od výrobce CARP ONLY. Carp only frenetic a.l.t. boilies krill a kreveta 5 kg – 24 mm je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Carp only frenetic a.l.t. boilies krill a kreveta 5 kg – 24 mm:

  • Název: Carp only frenetic a.l.t. boilies krill a kreveta 5 kg – 24 mm
  • Cena: 549 Kč
  • Výrobce: CARP ONLY
  • Kategorie: Nástrahy > Boilies > Trvanlivé boilies
  • Katalogové číslo: 143471

Brand

CARP ONLY

Velmi oblíbený výrobce rybářského krmení za příznivé ceny. V nabídce najdete boilies, dip, dipovaný boilies, Boilies Monster Crab
Carp Only Frenetic A L T Boilies Monster Crab
Katalogové číslo: 143471 Kategorie: , ,
envelopecartphone-handsetmap-marker