Chytil foukaná pšenice 25 g-mušle

Chytil foukaná pšenice 25 g-mušle od renomovaného výrobce rybářských potřeb CHYTIL za skvělou cenu 36 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Nástrahy > Medovky a zoby. Značka CHYTIL dává záruku vysoké kvality.

36 

Popis

Chytil foukaná pšenice 25 g-mušle od známého výrobce CHYTIL. Je určena pro jemné chytání na plavačku a feeder, ale úspěchy sklízí i při lovu s krmítkem na klasickou položenou. Tato nástraha by určitě neměla chybět ve Vaší výbavě.
Příchutě: Med, Scopex, Jahoda, Fruit, Natur, Vanilka, Kukuřice, Anýz, Mušle, Carp killer, Ananas, Česnek Chytil foukaná pšenice 25 g-mušle za cenu 36.00 CZK vás nezklame. Pořiďte si levné rybářské potřeby od výrobce CHYTIL. Chytil foukaná pšenice 25 g-mušle je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Chytil foukaná pšenice 25 g-mušle:

  • Název: Chytil foukaná pšenice 25 g-mušle
  • Cena: 36 Kč
  • Výrobce: CHYTIL
  • Kategorie: Nástrahy > Medovky a zoby
  • Katalogové číslo: 143328

Brand

CHYTIL

Jedná se o Českou firmu, která byla založena v roce 2000. Firma Chytil se zaměřuje na výrobky pro rybáře kapraře. Je známa svými rohlíkovými boilies, které jsou velmi cenově dostupné a oblíbené. Dále pak například foukaná kukuřice, boilie v dipu, pařený rohlík, sladká kukuřice, halibut pelety a další.
Chytil Rohlikove Boilies 40g 14mm
Katalogové číslo: 143328 Kategorie: ,
envelopecartphone-handsetmap-marker