Chytil pufovaný chleba mini 25g – švestka

Chytil pufovaný chleba mini 25g – švestka od renomovaného výrobce rybářských potřeb CHYTIL za skvělou cenu 36 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Nástrahy > Medovky a zoby. Značka CHYTIL dává záruku vysoké kvality.

36 

Popis

Chytil pufovaný chleba mini 25g – švestka od známého výrobce CHYTIL. Extrudovaný chléb s názvem Jahůdka a Medovka jsme úspěšně testovali jak při lovu na položenou tak i při lovu na hladině a musím říci, že tato nástraha přesně splnila naše očekávání. Dá se využít stejným způsobem jako všechny ostatní podobné rybářské extrudy. Balení obsahuje různě velké kousky, takže můžete mít nástrahu větší nebo menší, prostě takovou jakou právě potřebujete. Snadno nástrahu přizpůsobíte velikosti a zájmu lovených ryb. Barvy i příchutě můžete kombinovat, což učiní nástrahu ještě zajímavější, a snadno ji můžete umístit i mimo háček, což je skutečně efektivní, protože ta zvýšíte počet bezpečně zaseknutých ryb. Nejčastěji se dočkáte záběrů od kaprů, ale na řece vás může překvapit třeba i pěkný tloušť. Extrudovaný chléb je celoroční nástraha a nemělo by se na něj zapomínat. Chytil pufovaný chleba mini 25g – švestka za cenu 36.00 CZK vás nezklame. Pořiďte si levné rybářské potřeby od výrobce CHYTIL. Chytil pufovaný chleba mini 25g – švestka je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Chytil pufovaný chleba mini 25g – švestka:

  • Název: Chytil pufovaný chleba mini 25g – švestka
  • Cena: 36 Kč
  • Výrobce: CHYTIL
  • Kategorie: Nástrahy > Medovky a zoby
  • Katalogové číslo: 99047

Brand

CHYTIL

Jedná se o Českou firmu, která byla založena v roce 2000. Firma Chytil se zaměřuje na výrobky pro rybáře kapraře. Je známa svými rohlíkovými boilies, které jsou velmi cenově dostupné a oblíbené. Dále pak například foukaná kukuřice, boilie v dipu, pařený rohlík, sladká kukuřice, halibut pelety a další.
Chytil Rohlikove Boilies 40g 14mm
Katalogové číslo: 99047 Kategorie: ,
envelopecartphone-handsetmap-marker