Delphin prut magma m3 duo feeder 3,3 – 3,9 m 100 g

Delphin prut magma m3 duo feeder 3,3 – 3,9 m 100 g od renomovaného výrobce rybářských potřeb DELPHIN za skvělou cenu 1869 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Pruty > Feederové. Značka DELPHIN dává záruku vysoké kvality.

1.869 

Popis

Delphin prut magma m3 duo feeder 3,3 – 3,9 m 100 g od známého výrobce DELPHIN. Snažili jsme se zachovat všechno to, co dělá tyto pruty bestsellery, ale i přidat něco zcela nového, abychom opět posunuli výše pomyslnou laťku kvality, požitku z rybačky a spolehlivosti. Právě to stálo za zrodem vývoje technologie Delphin 2Power. Tato technologie se skládá ze dvou podsegmentů, a to PowerWrap a PowerJoin. Oba segmenty jsou aplikovány na každém modelu série MAGMA M3. PowerWrap si všimnete okamžitě při kontaktu s prutem. Jedná o dodatečné vinutí karbonu po celé délce prutu, kterým jsme dosáhli výrazného zvýšení pevnosti. Také zvyšuje odolnost vůči momentovému přetížení prutu. V praxi to znamená výrazně vyšší životnost prutu a snížení náchylnosti na mechanické poškození. Sekundárním aspektem tohoto vinutí je vizuálně velmi přitažlivý prvek strukturovaného blanku. PowerJoin není tak nápadným detailem jako wrap, je však neméně důležitým prvkem tohoto povedeného celku. Obnáší totiž malý kovový kroužek na konci každého spoje, což výrazně snižuje možnost tříštivého poškození blanku. Navzdory této zesilující kúře jsme zapracovali na štíhlosti blanků a tedy opět můžeme směle potvrdit, že patří jednoznačně mezi nejštíhlejší ve své třídě. Také si blanky zachovávají své nadprůměrně výborné vlastnosti z hlediska nahazování i zdolávání s parabolickou akcí. Blanky jsou osazeny kvalitními odlehčenými SiC očky, které skvěle vedou vlasec. Rukojeť je pokryta korkem, na který příjemně navazuje profilovaná hnědá EVA pěna, jejímž úkolem je nahradit korek na těch nejvíce exponovaných místech. Ukončena je elegantní hliníkovou koncovkou. Tato rukojeť dokonale padne do ruky a ještě zvyšuje komfort z používání daných prutů. Prut je osazen odlehčenými SiC očky vysoké kvality. Ty dokonale rozdělují sílu po celé délce blanku a spolehlivě vedou vlasec při náhozech nebo zdolávání ryb. Pruty jsou dodávány s pěti druhy špiček různé tvrdosti. Prut se dodává navíc s prodlužovacím dílem, a tak je možné v závislosti na lovném místě či zvolené strategii, lovit buď s prutem kratším nebo delším. Problém rozhodnout se, jaký prut přibalit na nejbližší výpravu? S tímto univerzálním prutem je tato otázka minulostí. Technické parametry:
Model Duo feeder 330-390cm / 100g Počet dílů: 3 Průměr blanku nad rukojetí: 12,62mm Počet oček: 12 Transportní délka: 115cm Hmotnost: 243g Rukojeť: Korek a EVA pěna Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 46,5cm Delphin prut magma m3 duo feeder 3,3 – 3,9 m 100 g za cenu 1869.00 CZK vás nezklame. Pořiďte si levné rybářské potřeby od výrobce DELPHIN. Delphin prut magma m3 duo feeder 3,3 – 3,9 m 100 g je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Delphin prut magma m3 duo feeder 3,3 – 3,9 m 100 g:

  • Název: Delphin prut magma m3 duo feeder 3,3 – 3,9 m 100 g
  • Cena: 1869 Kč
  • Výrobce: DELPHIN
  • Kategorie: Pruty > Feederové
  • Katalogové číslo: 143480

Brand

DELPHIN

Katalogové číslo: 143480 Kategorie: ,
envelopecartphone-handsetmap-marker