Delphin prut magma m3 medium feeder 3,6 m 120 g

Delphin prut magma m3 medium feeder 3,6 m 120 g od renomovaného výrobce rybářských potřeb DELPHIN za skvělou cenu 1744 Kč. Nakupte výhodně u nás v kategorii Pruty > Feederové. Značka DELPHIN dává záruku vysoké kvality.

1.744 

Popis

Delphin prut magma m3 medium feeder 3,6 m 120 g od známého výrobce DELPHIN. Snažili jsme se zachovat všechno to, co dělá tyto pruty bestsellery, ale i přidat něco zcela nového, abychom opět posunuli výše pomyslnou laťku kvality, požitku z rybolovu a spolehlivosti. Právě to stálo za zrodem vývoje technologie Delphin 2Power. Tato technologie se skládá ze dvou podsegmentů, a to PowerWrap a PowerJoin. Oba segmenty jsou aplikovány na každém modelu série MAGMA M3. PowerWrap si všimnete okamžitě při kontaktu s prutem. Jedná se o dodatečné vinutí karbonu po celé délce prutu, kterým jsme dosáhli výrazného zvýšení pevnosti. Také zvyšuje odolnost vůči momentovému přetížení prutu. V praxi to znamená výrazně vyšší životnost prutu a snížení náchylnosti na mechanické poškození. Sekundárním aspektem tohoto vinutí je vizuálně velmi přitažlivý prvek strukturovaného blanku. PowerJoin není tak nápadným detailem jako wrap, je však neméně důležitým prvkem tohoto povedeného celku. Obnáší totiž malý kovový kroužek na konci každého spoje, což výrazně snižuje možnost tříštivého poškození blanku. Navzdory této zesilující kůře jsme zapracovali na štíhlosti blanků a tedy opět můžeme směle potvrdit, že patří jednoznačně mezi nejštíhlejší ve své třídě. Také si blanky zachovávají své nadprůměrně výborné vlastnosti z hlediska nahazování i zdolávání s parabolickou akcí. Blanky jsou osazeny kvalitními odlehčenými SiC očky, které skvěle vedou vlasec. Rukojeť je pokryta korkem, na který příjemně navazuje profilovaná hnědá EVA pěna, jejímž úkolem je nahradit korek na těch nejvíce exponovaných místech. Ukončena je elegantní hliníkovou koncovkou. Tato rukojeť dokonale padne do ruky a ještě zvyšuje komfort z používání daných prutů. Prut je osazen odlehčenými SiC očky vysoké kvality. Ty dokonale rozdělují sílu po celé délce blanku a spolehlivě vedou vlasec při náhozech nebo zdolávání ryb. Pruty jsou dodávány s pěti druhy špiček různé tvrdosti. Technické parametry:
Model Medium feeder 360cm / 120g Akce: C Počet dílů: 3 Průměr blanku nad rukojetí: 13,20mm Počet oček: 12 Transportní délka: 125cm Hmotnost: 238g Rukojeť: Korek a EVA pěna Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 47,5cm Delphin prut magma m3 medium feeder 3,6 m 120 g za cenu 1744.00 CZK vás nezklame. Pořiďte si levné rybářské potřeby od výrobce DELPHIN. Delphin prut magma m3 medium feeder 3,6 m 120 g je v omezeném množství, proto neváhejte dlouho s nákupem.

Delphin prut magma m3 medium feeder 3,6 m 120 g:

  • Název: Delphin prut magma m3 medium feeder 3,6 m 120 g
  • Cena: 1744 Kč
  • Výrobce: DELPHIN
  • Kategorie: Pruty > Feederové
  • Katalogové číslo: 143489

Brand

DELPHIN

Katalogové číslo: 143489 Kategorie: ,
envelopecartphone-handsetmap-marker